Obiekt

Tytuł: Topological Methods in Nonlinear Analysis, Vol. 13 no 1, (1999)

Data wydania:

1999

Typ zasobu:

czasopismo

Wydawca:

Juliusz Schauder Center

Miejsce wydania:

Toruń

Format cyfrowy:

image/x.djvu

Identyfikator oryginału:

038186

Język:

eng

Identyfikator obiektu cyfrowego:

OC 0166

Prawa:

Wszystkie prawa zastrzeżone

Właściciel praw:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Licencja:

Licencja UMK

Prawa dostępu:

Dla wszystkich w zakresie dozwolonego użytku

Identyfikator zasobu:

oai:kpbc.umk.pl:19398

Digitalizacja:

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu

Lokalizacja oryginału:

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2012-01-02

Data dodania obiektu:

2006-06-25

Liczba wyświetleń treści obiektu:

505

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie DjVu

505

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://kpbc.uci.umk.pl/publication/7465

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji