Title:

[Zaproszenie. Incipit] Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Chełmińskie Towarzystwo Kultury, Powiatowy Dom Kultury w Chełmnie zapraszają na otwarcie Studium Wiedzy o Regionie w Chełmnie ; Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Chełmińskie Towarzystwo Kultury, Powiatowy Dom Kultury w Chełmnie zapraszają na otwarcie Studium Wiedzy o Regionie w Chełmnie ; Studium Wiedzy o Regionie w Chełmnie : zaproszenie

Creator:

Towarzystwo Naukowe (Toruń)

Subject and Keywords:

Towarzystwo Naukowe (Toruń) ; zaproszenia

Description:

Tytuł nadany przez katalogującego. ; Na zewnętrznej stronie zaproszenia tytuł: Studium Wiedzy o Regionie w Chełmnie : zaproszenie ; Druk ulotny - zaproszenie wraz z programem studium, które odbyło się 24 marca 1966 o godz. 18.00 w Powiatowym Domu Kultury w Chełmnie. Studia były to cykle wykładów upowszechniających wiedzę o zabytkach i historii województwa kuj.-pomorskiego, które organizowane były w 1966 i 1967 roku w ramach obchodów Tysiąclecia Państwa Polskiego. ; [1] karta złożona ; 10,5x30cm.

Contributor:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika (Toruń) ; Kujawsko-Pomorskie Towarzystwo Kulturalne. Chełmińskie Towarzystwo Kultury (Chełmno) ; Powiatowym Domu Kultury (Chełmno)

Publisher:

UMK

Place of publication:

Toruń

Date:

1966

Resource Type:

zaproszenie

Format:

application/pdf

Original identifier:

XVII-1/c

Language:

pol

Digital object identifier:

HD_009

Rights:

Domena publiczna (Public domain)

Access Rights:

Dla wszystkich bez ograniczeń

Digitalisation:

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu

Original in:

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu

Sponsor:

Program Operacyjny Polska Cyfrowa POPC.02.03.01-00-0039/18